Nasze usługi

Usługi rachunkowe oraz obsługa kadrowo-płacowa świadczona przez Biuro Rachunkowe Jelenia Góra „Mar-Tax” są skierowane do wszystkich, którzy oczekują kompleksowej obsługi w zakresie rozliczeń podatkowych (PIT, CIT, VAT, JPK) oraz pewności, że ich ewidencja księgowa jest prowadzona zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.
Obsługa księgowa naszego biura rachunkowego objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług podatkowych. Daje to komfort dla właściciela czy też właścicieli firm, ktzórzy decydują się na rozpoczęcie współpracy z "Mar-Tax" w Jeleniej Górze. Komfort, dzięki któremu nasi Partnerzy mogą skoncentrować się na własnej działalności i rozwijać jej zasięg.
Zakres współpracy uzależniony jest przede wszytkim od rodzaju prowadzonej księgowości oraz oczekiwań Klienta. W podstawowym zakresie obejmuje obsługę rachunkową, czyli prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość lub ewidencje uproszczone). Dodatkowe usługi podatkowe mogą uwzględniać obsługę płacowo-kadrową osób zatrudnianych przez podatnika, a także inne usługi zlecone przez Klienta.
Oferta elastyczna

Podany wykaz oferowanych usług rachunkowych ma jedynie charakter poglądowy i nie wyczerpuje oczywiście pełnej gamy świadczonych przez nas prac. Kompleksowa obsługa księgowa, w tym obsługa podatkowa, prowadzenie ewidencji VAT i rozliczenia VAT i JPK, świadczona przez naszą jeleniogórską kancelarię pozwala na realizację potrzeb każdego Klienta. Nie ograniczamy ewentualnej współpracy wielkością firmy Partnera, obrotem czy rodzajem prowadzonej działalności gospodarczem. Obsługujemy podatników, których siedziba jest położona zarówno w Jeleniej Górze jak i poza jej obszarem. Podchodząc bardzo elastycznie do wymagań naszych Klientów dostosujemy zakres usług do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty w zakresie otwierania nowych działalności gospodarczych. Dla tej grupy Klientów w ramach obsługi księgowej Biuro Rachunkowe "Mar-Tax” w Jeleniej Górze przygotowało specjalną ofertę promocyjną, a pomoc przy wypełnieniu wniosku o rozpoczęcie działalności otrzymują Państwo całkowicie bezpłatnie. Ponadto usługi podatkowe świadczone na rzecz nowych podmiotów mogą być objęte 50% rabatem przez pierwszy miesiąc współpracy.

Zakładanie firmy jeszcze nigdy nie było takie proste!

Mam nadzieję, że obsługa rachunkowa świadczona przez MAr-Tax zaowocuje obopólnym zadowoleniem ze współpracy!

Zapytaj o wycenę
gdpr-image
Strona korzysta z ciasteczek.
Read more