Cennik usług księgowych i promocje

Każda firma jest inna, każdy Partner jest dla nas najważniejszy, dla każdego Klienta cennik usług księgowych ustalany jest indywidualnie, ponieważ staramy się ustalić cenę za obsługę sprawiedliwie w stosunku do nakładu pracy, jaką trzeba włożyć w rzetelne wykonanie usługi.

Cennik usług księgowych w naszej kancelarii podatkowej uzależniony jest od zakresu wymaganej obsługi, czyli nie tylko od ilości dokumentów księgowych, ale również od rodzaju ewidencji księgowej, formy prawnej i branży, w której działa przedsiębiorstwo, ilości pracowników i właścicieli, formy dostarczanych dokumentów oraz ilości innych dodatkowo zleconych prac. Obsługujemy firmy działające w Jeleniej Górze i jej najbliższych okolicach.

W celu otrzymania indywidualnej wyceny prosimy wypełnić formularz lub wysłać zapytanie e-mailem. Wypełnienie wszystkich pól umożliwi nam przedstawienie bardziej szczegółowej oferty usług oferowanych przez Biuro Rachunkowe Jelenia Góra „Mar-Tax”.

Ostateczny cennik usług księgowych jeleniogórskiego Biura Rachunkowego „Mar-Tax” ustalany jest indywidualnie, a wszystkie zaproponowane przez nas ceny podlegają negocjacji!

Wynagrodzenie za nasze usługi może być ustalane w formie stałego miesięcznego ryczałtu, w cenie którego zawarta jest pełna obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa wraz ze wszelkimi zestawieniami lub informacjami według wcześniej uzgodnionych wzorów.

Na specjalne Państwa życzenie nasze wynagrodzenie może być wyliczane według ilości zaksięgowanych dokumentów i ilości zatrudnionych osób w danym miesiącu.

Biuro Rachunkowe Jelenia Góra „Mar-Tax” prosi o wypełnienie poniższego formularza.

Pozwoli to przygotować ofertę dedykowaną dla Państwa – indywidualny cennik usług księgowych.

* pola wymagane

  Imię i nazwisko

  Firma

  Numer NIP

  Adres e-mail

  Telefon

  Forma księgowości

  Forma prawna

  Rodzaj działalności

  Firma jest podatnikiem VAT:

  Orientacyjna ilość dokumentów sprzedażowych

  Orientacyjna ilość dokumentów zakupowych

  Ilość pracowników z ZUS

  Rozliczenia z PFRON

  Transakcje z zagranicą

  Ilość dokumentów wewnątrz UE

  Czy firma wysyła pracowników w delegację

  Czy w firmie występuje gospodarka magazynowo - materiałowa

  Dodatkowa wiadomość

  Wysyłając formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych.

  Szczegółowe informacje znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

  Zapytaj o wycenę
  gdpr-image
  Strona korzysta z ciasteczek.
  Read more