O firmie

Witam Państwa serdecznie na firmowej stronie internetowej firmy Biuro Rachunkowe Jelenia Góra „Mar-Tax”. Nazywam się Marcin Jurkiewicz. Jestem założycielem i właścicielem biura. Wykształcenie zawodowe zdobyłem podczas studiów ekonomicznych o specjalności „finanse i rachunkowość” na jeleniogórskim Uniwersytecie Ekonomicznym, które ukończyłem z tytułem magistra ekonomii. Wiedza zdobyta na studiach pozwoliła mi ugruntować i wzbogacić wiadomości z zakresu szeroko rozumianych finansów i rachunkowości, które nabyłem w okresie wcześniejszej nauki w Liceum Ekonomicznym w Jeleniej Górze o tej samej specjalności. Jako księgowy posiadam uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w formie biura rachunkowego na mocy certyfikatu księgowego Ministra Finansów Nr 33636, wydanego w 2009 roku.

Zdobyte przeze mnie kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe obejmuje kompletny wachlarz usług księgowych i podatkowych realizowanych podczas pracy na stanowiskach: samodzielny księgowy oraz specjalista do spraw rachunkowości. W wypełnianiu codziennych obowiązków zawodowych kieruję się zasadą rzetelnego i sumiennego wykonywania powierzonej mi pracy, dlatego ciągle podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach oraz indywidualne zainteresowanie rachunkowością. Jako specjalista podatkowy, swoją pracę wykonuję przy użyciu nowoczesnego oprogramowania firmy Insert, które gwarantuje naszym Klientom poufność informacji oraz terminowość wykonywanych usług.

Nasza kancelaria podatkowa zajmuje się obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru Jeleniej Góry i okolic. Prowadzimy księgi handlowe (księgi rachunkowe, czyli „pełna księgowość”), książkę przychodów i rozchodów (PKPIR), ewidencje ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, karty podatkowe oraz obsługę pracowniczą – kadry i płace. Zajmujemy się ponadto takimi sprawami jak: sprawozdawczość finansowa, podatkowe rozliczenia roczne, sporządzanie analiz finansowych. Biuro Rachunkowe „Mar-Tax” z siedzibą w Jeleniej Górze nie tylko pełni funkcję biura księgowego świadczącego usługi księgowe. Jako pełnomocnik mogę reprezentować Państwa również przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS, a w razie potrzeby dokumenty odbieram osobiście od Klientów.

Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Partnerów, zarówno w okresie trwania umowy o świadczenie usług księgowych, jak i po ewentualnym zakończeniu współpracy.
Biuro Rachunkowe Jelenia Góra „Mar-Tax” objęte jest ubezpieczeniem OC dla przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Skorzystanie z naszych usług księgowych w zakresie rachunkowości pozwoli Państwu zapomnieć o istnieniu problemów związanych z obsługą rachunkową – w tym kontaktach z Urzędem Skarbowym i ZUS. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą biura oraz wykorzystania naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie podatków!

Biuro Rachunkowe Jelenia Góra „Mar-Tax” zaprasza do współpracy. „Mar-Tax” to po prostu Twój księgowy!
Zapytaj o wycenę
gdpr-image
Strona korzysta z ciasteczek.
Read more