You are here: Home / O firmie

O firmie

Witam Państwa serdecznie na firmowej stronie internetowej firmy Biuro Rachunkowe Jelenia Góra „Mar-Tax”. Nazywam się Marcin Jurkiewicz. Jestem założycielem i właścicielem biura. Wykształcenie zawodowe zdobyłem podczas studiów ekonomicznych o specjalności „finanse i rachunkowość” na jeleniogórskim Uniwersytecie Ekonomicznym, które ukończyłem z tytułem magistra ekonomii. Wiedza zdobyta na studiach pozwoliła mi ugruntować i wzbogacić wiadomości z zakresu szeroko rozumianych finansów i rachunkowości, które nabyłem w okresie wcześniejszej nauki w Liceum Ekonomicznym w Jeleniej Górze o tej samej specjalności. Jako księgowy posiadam uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w formie biura rachunkowego na mocy certyfikatu księgowego Ministra Finansów Nr 33636, wydanego w 2009 roku.

Zdobyte przeze mnie blisko 9-letnie doświadczenie zawodowe obejmuje kompletny wachlarz doradztwa podatkowego i usług księgowych realizowanych podczas pracy na stanowiskach: samodzielny księgowy oraz specjalista do spraw rachunkowości. W wypełnianiu codziennych obowiązków zawodowych kieruję się zasadą rzetelnego i sumiennego wykonywania powierzonej mi pracy, dlatego ciągle podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach oraz indywidualne zainteresowanie rachunkowością. Jako specjalista podatkowy – doradca podatkowy, swoją pracę wykonuję przy użyciu nowoczesnego oprogramowania firmy Insert, które gwarantuje naszym Klientom poufność informacji oraz terminowość wykonywanych usług.

Nasza kancelaria podatkowa zajmuje się obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Prowadzimy księgi handlowe (księgi rachunkowe, czyli „pełna księgowość”), książkę przychodów i rozchodów (PKPIR), ewidencje ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, karty podatkowe oraz obsługę kadrowo-płacową. Zajmujemy się ponadto takimi sprawami jak: otwieranie działalności gospodarczych, sprawozdawczość finansowa, podatkowe rozliczenia roczne, sporządzanie analiz finansowych. Biuro Rachunkowe Jelenia Góra „Mar-Tax” nie tylko pełni funkcję biura księgowego. Jako Państwa księgowy oraz doradca podatkowy, reprezentuje również swoich Partnerów przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS, a w razie potrzeby dokumenty odbiera osobiście od Klientów.

Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Partnerów, zarówno w okresie trwania umowy o świadczenie usług księgowych, jak i po ewentualnym zakończeniu współpracy.
Biuro Rachunkowe Jelenia Góra „Mar-Tax” objęte jest ubezpieczeniem OC dla przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Skorzystanie z naszych usług księgowych w zakresie rachunkowości pozwoli Państwu zapomnieć o istnieniu problemów związanych z obsługą rachunkową – w tym kontaktach z Urzędem Skarbowym i ZUS. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą biura oraz wykorzystania naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie podatków!

Biuro Rachunkowe Jelenia Góra „Mar-Tax” zaprasza do współpracy. „Mar-Tax” to po prostu Twój księgowy!

Certyfikat

Polisa OC